1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Bmw x5 hidi h7

Dyskusja w 'Tuning Optyczny' rozpoczęta przez użytkownika Arizona78, 14 Październik 2018.

1. Arizona78

Arizona78 Uzytkownik

BMW:
    Bmw e46 330 convertible x5 3d l
    Wiatam mam e53 z 2005 roku mam swiatla soczewkowe bez xenonu i naprawde swieca tak i siak kupilem.dwa razy dobre zarowki po 3 miesiacach siadaly .wiec z nie checia kupilem hidy w miare dobrej firmy ale i tak pewnie hinczyk zaistalowalem.je i pa jakims czasie wyskakuje mi blad self level zawieszenia wsadze wymienie na normalne h7 i blad znika .dodam ze hidy sa z cambus free .moze wkladal ktos ledy h7 do x5 2005 r bo tez myslalem.o kupnie ale niestety jak pisze do sprzedajacych odpisuja ze nie pasuja do x5
  2. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E46 M-Sport
    Tak to jest z HID'ami jak nie kupisz oryginału to czasami ciężko pozbyć się problemów.
    przemo lubi to.
  3. Slawko

Slawko Administrator

• Administrator
    • VIP
    Miejscowość:
    MarketHill NI
    BMW:
    E30 M3 Koala
    Jedno z drugim chyba nie ma nic wspólnego....

Zobacz jakie błędy masz w EHC

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    Last edited: 16 Październik 2018
  4. Arizona78

Arizona78 Uzytkownik

BMW:
    Bmw e46 330 convertible x5 3d l
    No wlasnie moze miec chyba bo od tego sie chyba lampy ustawiaja tak.mi sie wydaje .bo nie wlaczam swiatel to jest ok jak zapale pojawia sie blad poziomowania zawieszenia .dla spokoju wsadzilem normalne ori h7 i problem znika odrazu bledy sie nie pojawiaja .podlaczylem pod bosha i o dziwo nie ma bledu zadnego zapisanego .dodam ze te hidy kupilem chyba jedne z droszych ale to cos moze byc z tymi x5 bo prawie nigdzie nic noe mozna znslasc o hidach do x5 po lifcie nawet na yotube .tak samo jak nie ma nigdzie ledow do modelu x5 albo zle szukam
  5. Slawko

Slawko Administrator

• Administrator
    • VIP
    Miejscowość:
    MarketHill NI
    BMW:
    E30 M3 Koala
    Nie no to wszystko ma osobne czujniki pozatym co ma wspólnego pozomowanke z hidami lol

Podłącz kompa ale bmw (inpa, ista,dis) w momencie kiedy wywala błąd

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Poleć tę stronę