1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Majówka 2019

Bmw x5 problem z sensorami parkowania

Dyskusja w 'Awarie, usterki, porady techniczne' rozpoczęta przez użytkownika Arizona78, 5 Marzec 2019.

1. Arizona78

Arizona78 Uzytkownik

BMW:
    Bmw e46 330 convertible x5 3d l
    Witam mianowicie tydzien temu wymienilem dwa frontowe sensory i po wymianie wszystko dzialalo elegacko .zdiagnozowalem to na ucho tak zwane one jedyne dwa nie dawaly mrowienia po dotknieciu palcem .wlaczalem pdc i byl dzwiek odrazu piszczenia i po 4 sek cisza .ale po wymianie na nowe sensory elegacko dzialalo do wczoraj .tylko tym razem wciskam pdc i pali sie tylko kontrolka na zielono bez zadnego dzwieku sygnalu itp cisza jak makiem zasial.przykladam ucho do sensorow i tez cisza zaden nie daje znaku zycia dodam ze kupilem.sensory tanie z ebay .zastanawiam sie czy moze byc to modul parkowania co sie znajduje w bagażniku. Sprawdzilem.go dzis i jak odlaczylem.wiazke jedna to na chwile pojawil sie dzwiek sesorow .
  2. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E46 M-Sport
    Najlepiej najpierw sprawdzić jakie błędy wyskakują na diagnozie...
  3. przemo

przemo Administrator

• Administrator
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Killarney/Gliwice
    BMW:
    E36/E46/Z3/X3
    Ja natomiast stawiam ze to wina tanich sensorów , miałem podobny problem w e83;)
  4. Arizona78

Arizona78 Uzytkownik

BMW:
    Bmw e46 330 convertible x5 3d l
    Sprawa zalatwiona kostka od sensora byla wilgotna i kabel byly juz w nie najlepszej kondycji.problem tez byl tego typu ze komputer pokazal brak napiecie tylko na sensory i nic wiecej wiec starym sposobem posprawdzalem gniaza i kable .dobry czas mam sciagniecie bumpera front sprawdzenie kabli i zalozenie 25 min roboty pozdrawiam
    bełek, przemo oraz kogut lubią to.

Poleć tę stronę