1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ceramic Pro

Dyskusja w 'Sklepy internetowe i Aukcje' rozpoczęta przez użytkownika Ceramic Pro Ireland, 14 Kwiecień 2017.

1. Ceramic Pro Ireland

Ceramic Pro Ireland Uzytkownik

Miejscowość:
    Dublin Clondalkin
    BMW:
    Wszystkie
    Jasne :) jestem tu nowy więc potrzebuje trochę czasu :)Nie bardzo wiem jeszcze co i jak i gdzie :( . Jesli post jest w nie odpowiednim miejscu prosze mnie nakierowac gdzie go wpisac :)

Ceramic Pro Ireland powstało z myślą o kierowcach ceniących sobie najwyższą jakość wykonywanych usług związanych z Auto Detailingiem. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pielęgnacji pojazdów na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu pełną gamę usług związanych z bardzo szczegółowym czyszczeniem, pielęgnacją, konserwacją i zabezpieczeniem lakieru samochodu z zachowaniem najwyższej staranności oferowanych usług. Ceramic Pro Ireland oferuje zaawansowane powłoki ceramiczne do zabezpieczenia lakieru. Jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla aut nowych , zabytkowych jak i używanych.. Ceramic Pro jest produktem o bardzo dużej wytrzymałości na wysoką temperaturę. Ceramic Pro 9Hjako jedyny produkt na rynku samochodowych powłok ochronnych posiada certyfikat twardości wykonany przez niemiecki instytut SGS. Żadna inna powłoka nie może potwierdzić swoich właściwości ochronnych choćby zbliżonym dokumentem.
    Wieloetapowa regeneracja lakieru która zadowoli najbardziej wymagających,oczekujących wyjątkowej głębi koloru,lustrzanego połysku,auta wyróżniającego się na tle innych. Oferujemy Państwu kompleksowe zabezpieczenie samochodu.Aby dać Państwu jak największą satysfakcję, dbamy o najwyższy standard wykonywanej usługi.Przy użyciu wysoce zaawansowanego sprzętu
    Usługa korekty powłoki lakierniczej to proces złożony i długotrwały. Jednakże prawidłowo wykonana odnowa lakieru samochodowego pozwala w pełni wydobyć głębię jego koloru. Niezwykła precyzja i solidność wykonywanej przez nas pracy, pozwoli Państwu cieszyć się doskonale prezentującym się samochodem przez kolejne lata. Łącząc doświadczenie z pasją i najnowszą technologią Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla klientów, ceniących sobie najwyższą jakość oferowanych usług. U nas samochody traktowane są nadzwyczajnie i indywidualnie.
    Używamy tylko najwyższej jakości kosmetyków posiadających certyfikat autentyczności.Więcej info znajdziecie na FB strona internetowa jeszcze jest niedostępna ale ruszy do kilku dni. ceramicpro.ie. Pozdrawiam
    Last edited: 14 Kwiecień 2017
    Tech-Plan lubi to.
  2. firu1

firu1 Moderator

• Moderator
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    SOUTH-EAST
    BMW:
    .........

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tech-Plan lubi to.
  3. Ceramic Pro Ireland

Miejscowość:
    Dublin Clondalkin
    BMW:
    Wszystkie
    firu1 lubi to.
  4. Gemelis

Gemelis Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E-46 318 i E- 90 320 si
    Bardzo serdecznie Gratuluję( ruszyła strona) ,mam nadzieję że klient będzie zadowolony ,filmiki robią wrażenie ,raz jeszcze gratuluję .pozdrawiam Bart

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
  5. Ceramic Pro Ireland

Miejscowość:
    Dublin Clondalkin
    BMW:
    Wszystkie
    Dziękuje.Do 3 tyg.garaż będzie otwarty i klienci czekający w kolejce wkońcu obsługiwani
    Gemelis lubi to.
  6. Gemelis

Gemelis Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E-46 318 i E- 90 320 si
    Witam ,z przyjemnością podjadę zobaczyć ,dotknąć ,porozmawiać ,zapytać o cenę ,dograc szczegóły i ewentualnie umówić się na wykonanie usługi ,lecz najpierw chciałbym zlikwidować kilka drobnych wgniecen które bardzo psują wygląd auta ,bo chyba po takim zabiegu jak nałożenie powłoki ceramicznej ,będzie to niemożliwe ,a może Pan mi to powie ? ,tak czy inaczej będę sobie obserwował post ,to wszystko z mojej strony na tą chwilę ,pozdrawiam Bart

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
  7. Ceramic Pro Ireland

Miejscowość:
    Dublin Clondalkin
    BMW:
    Wszystkie
    Oczywiście serdecznie zapraszam i napewno dam znać jak garaż będzie otwatry.Na miejscu będą już 2 gotowe BMW więc będzie można popatrzeć podotykać :) a wgniotki najlepiej załatwić przed :)
  8. Ceramic Pro Ireland

Miejscowość:
    Dublin Clondalkin
    BMW:
    Wszystkie
    Kolejna nasz praca srebrny pakiet po wiecej zdjec zapraszam na fb albo nasza strone.
    P1060074.JPG P1060079.JPG P1060075.JPG P1060083.JPG P1060082.JPG
    firu1 lubi to.
  9. Abram23

Abram23 Guest

No widze ładny pakiet srebrnych samochodów.
  10. Ceramic Pro Ireland

Miejscowość:
    Dublin Clondalkin
    BMW:
    Wszystkie
    Srebrny pakiet i srebrne auto ale 1 nie kilka ;)
  11. Ceramic Pro Ireland

Miejscowość:
    Dublin Clondalkin
    BMW:
    Wszystkie
    Mamy dla was promocje wazna do 31.10.2017 Zapraszamy
    goly11.jpg
  12. Abram23

Abram23 Guest

Super promocja, polecam każdemu zajrzeć.

Poleć tę stronę