1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Czyszczenie tapicerki skórzanej w bmw

Dyskusja w 'Awarie, usterki, porady techniczne' rozpoczęta przez użytkownika SebaZSW, 6 Wrzesień 2016.

1. SebaZSW

SebaZSW Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    e60 520d m-sport
    Panowie jakies porady odnosnie czym czyscicie wszelkie przebarwienia z jasnych siedzen skorzanych, a dokladnie slady po jeansach, pasku itd...niestety trafilem auto z jasnym srodkiem i zaje... od jeansow w dwa dni ,standardowe cleanery do skor nawet nie ruszaja tego syfu:/[​IMG][​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Jarando

Jarando Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Ballyclough
    BMW:
    E46 320--->330Ci
    Spróbuj użyć piany z szarego mydła.
    Później zabezpiecz jakimś mleczkiem do konserwacji skóry.

Wysłane z mojego SM-N910C
  3. Slawko

Slawko Administrator

• Administrator
    • VIP
    Miejscowość:
    MarketHill NI
    BMW:
    E30 M3 Koala
    Polecam chusteczeczki dla mechaników do rąk zazwyczaj schodza wszystkie przebarwienia

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
  4. Basia_one

Basia_one Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    BMW 3 Series 318 I M-SPORT, N43, 2008r
    Witam, ja używam produktów tej firmy http://colourlock.pl/ a dokładnie tego zestawu http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=base-relevance-aut-1-3-0913&search_scope=&string=Colourlock soft ,extra dokupiłam sobie Hard Cleaner bo w pudełku masz Soft Cleaner,"Utrwalacz", szczoteczke i szmatke z microfibry. Później dodam fotke przed i po czyszczeniu. W każdym razie polecam. Dobra cena i działa, 2x w roku mąż ma zajęcie i skóra ładnie wygląda. Jak widze że kierownica się zaczyna błyszczec czy podłokietnik to stosuje mokre chusteczki do pupy dla dzieci, jeżeli coś jest dobre na delikatna sóre dziecka to bedzie też dobre do skóry w aucie, W Lidlu paczka za kilka € jak ktos nie ma.
    Tech-Plan lubi to.
  5. Arizona78

Arizona78 Uzytkownik

BMW:
    Bmw e46 330 convertible x5 3d l
  6. Arizona78

Arizona78 Uzytkownik

BMW:
    Bmw e46 330 convertible x5 3d l
    Ja kiedyś pralel wszystko vanishem i miękka szczoteczka .kiedyś jeszcze nie było środków do tetalingu albo mało się otym mówiło .ale po vanishu .tapicerka siedzenia jak nowe

Poleć tę stronę