1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

e46 coupe audio upgrade

Dyskusja w 'Car Audio' rozpoczęta przez użytkownika Ojciec_Dyrektor, 13 Listopad 2016.

1. kapel

kapel Skarbnik Skarbnik

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    520i_e39(M54b30)
    Jakbyś mieszkał bliżej i znakazlby się zapasowy czas to byśmy razem coś zmodzili...
    Mam wszystko potrzebne do tego narzędzia tylko z czasem gorzej:(
  2. Ojciec_Dyrektor

Ojciec_Dyrektor Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Waterford
    BMW:
    e46 325ci
    Kapel dziekuwa ale mi obecie godzin w dobie brakuje . Znalazlem 6mm plekse I chyba zrobie wzmak w kole zapasowym. Mam dojazdowke wiec sie zmiesci. Kwestia romieszczenia wzmaka I kondensatora. Mam madre maszyny w pracy tak ze czarna robote odwala za mnie tylko musze rozrysowac I wklepac wymiary .
    Mysle ze pojde w polaczenie plexy z nierdzewka matowa. Zobacze
  3. Ojciec_Dyrektor

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Waterford
    BMW:
    e46 325ci
    Mialem chwile czasu I wpadlem na pomysl ze zamienie pokrywe od kola zapasowego z takiego aluminium z dziura na plekse
    2017-02-16 12.15.26.jpg
    Wstepny szkic wyglada tak
    2017-02-16 12.15.58.jpg
    I wzmak bedzie w pudelku z plexy . Cos w tym stylu
    2017-02-16 12.16.29.jpg
    Pudelko bedzie z duza iloscia otworow w celu wentylacje.
    Tak ze jak bede chcial wyciagnac kolo to wzmak bedzie szedl do gory razem z podlaga.
    Mam zamiar wycac to na CNC tak ze bedzie wygladalo pro .
    Wszelike rady I pomysl mile widziale
    Dziekowac
  4. kapel

kapel Skarbnik Skarbnik

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    520i_e39(M54b30)
    Nie jestem przekonany do tego aby podloge w bagazniku zastapic taka alu blacha...hmmmm...Mysle,ze sklejka 9mm bedzie ok plus obicie pod kolor i bedzie spoko.
    Nie wiem tez czy pleksa nada sie na "opakowanie" wzmaka.Zrobilbym to z mdf-u.Gorna pokrywa wzmaka z pleksy,jak najbardziej.To tzw opakowanie dobrze by bylo gdyby moglo sie otwierac.Pozwoli to na swobodne,ewentualne regulacje wzmacniacza.
    To tylko moje widzenie tej zabudowy...Twoje auto ,Twoje pomysly;)
  5. Ojciec_Dyrektor

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Waterford
    BMW:
    e46 325ci
    Skrzynia po 2 tyg zaczela charczec i poszla w pizdziec na gwarancje nie przetrwala 1000rms po tym jak ustawilem glosnik na 2ohmy bo chodzil na 8ohms .
    Na biegusiu dorwalem nastepna skrzynka ta juz byla skrecana plus sklejona 20170226_164239.jpg 2017-02-26 17.44.02.jpg
    Po poskrecaniu wyglada tak
    2017-02-26 17.44.22.jpg
    Teraz wszystko razem w bagazniku bo narazie nie mam czasu ogarnac gdzie wszystko ulokowac
    20170224_160602.jpg
    Nastepna rzecz to musze znalesc wszystkie trzeszcace plastikI I je jakos podoklejac bo jest masakra pompka tloczy powietrze strasznie . Mam wrazenie ze mi sie buda rozleci
    Potem bede lokowal wzmak I kondek
    Po przemysleniu rezygnuje z aluminium be bedzie dzwonic jak ksiadz do kosciola . Zostaje chyba przy mdf
  6. Arizona78

Arizona78 Uzytkownik

BMW:
    Bmw e46 330 convertible x5 3d l
    I jak poradziles sobie z głośnikami na froncie?Tam jest ciężki temat z tym bo głęboki głośnik nie wejdzie trzeba wycinać blachę .Ja chyba bez cięcia ogarnęłam dystans z mdf i płaskie głośniki firmy grand zero czy jakoś tak chyba 600zl na allegro .Grało bo grało ale szału nie było bo miałem ori navi więc wyjścia na wznachole musiałem robić z tylniego wznachole wyciągnąć sygnał .Potem problem był z kablami w drzwiach bo są kostki lipa straszna teraz mnie czeka w X5 car audio graty na front kupione będzie focal akcess a tył jeszcze nie mam pojęcia

Poleć tę stronę