1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

F11---CA upgrade

Dyskusja w 'Car Audio' rozpoczęta przez użytkownika kapel, 3 Listopad 2017.

1. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    Dlaczego wg Ciebie jest to złe rozwiązanie?
    Zawsze tam wzmacniacze umieszczam.W f11 jest,nazwałbym to podwójne dno.Mysle,ze to się nada.
    Narazie rozważam przylutowania sygnałowych kabli do przewodów głośnikowych,wychodzących z radia.Pisze narazie,bo nie wiem jak rozpracować Fader-a:/
    Chodzi mi tez po głowie (nasz kolega kmgarage podsunął mi ten pomysł) wyprowadzenie osobnych kabli sygnałowych z radia ale nie mam zdolności elektronika...niestety :/
  2. wodus09

wodus09 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Świdwin / Ennis IRL
    BMW:
    e90 325i
    Tak wzmak do suba może być w bagażniku. Jeśli robisz upgrade glosnikow to musisz je czymś rozbujac. A jak wrzucisz wzmak do bagażnika to zskopiesx się kablami ze wzmaka do radia i od wzmaka do glosnikow

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  3. wodus09

wodus09 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Świdwin / Ennis IRL
    BMW:
    e90 325i
    Ja bym rozkrecil deskę i zobaczył ile tam jest miejsca. Czy da się wsadzić jakiś mały mocny wzmak. Kable z kostki podpial do wzmacniacza i sygnalowe z radia tak samo.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  4. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    Myśle,ze tak zle z tymi kablami nie będzie.
    Tera te nowe wzmacniacze są małe i moc maja odpowiednia.
    Moj wzmak jest mały i może gdzieś by się zmieścił pod deska ale wtedy nie będę miał dostępu do ustawień filtrów ;)

Mam już plan jak to wszystko rozkminić (mam nadzieje,ze dobry i się sprawdzi) ale brak czasu na jego wykonanie :(
    kogut lubi to.
  5. superbikes1983

superbikes1983 Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    s1000rr/F10
    Focal do f10 to lipa, MTX na pozadnym wzmacniaczu graja swietnie (minimum JL), wzmacniacz oczywiscie tam gdzie seryjny w bagazniku, kolo bateri w sroc tam miejsca wszedzie, naturalnie musi byc nowa wiazka od radia do wzmacniacza, wzmacniacz minimum 5 kanalow (wrazie jakby ktos mial malo basu to kanal na suba 250RMS, do bagaznika). Radze skorzystac z moich doswiadczen, budzet okolo 1000euro, kodowanie wzmacniacza tez trzeba zrobic zeby widzial jego FREQ, jak co to pytac, a nie wypisywac bzdury
  6. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    A kto tu wypisuje bzdury???

Czemu Focal wg Ciebie to lipa?Miales je zamontowane w swoim f10,ze tak twierdzisz???
    Last edited: 29 Grudzień 2017
  7. superbikes1983

superbikes1983 Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    s1000rr/F10
    Mtx polecialy do kosza, bo wypilismy zaduzo wodki z ziomkiem poszedl za duzy GAIN i popalily sie hahahahahaha, niemniej jednak musze przyznac ze stosunek ceny do jakosci wypada w nich bardzo dobrze, a nawet powiem ze najlepiej na rynku, na poklad zawital profesjonalny zestaw AUDIOSYSTEM X200 EVO, ktory jest duzo drozszy od MTXow, ale tez duzo lepiej gra, bas bardzo dobry nawet bez suba, tutaj przykladowy filmik:

Moge spokojnie polecic, fajnie graja, co prawda do konca sa jeszcze nie wygrzane (potrzebuja okolo 50-100h grania), ale fajnie daja, swietny bass, bardzo dobry dzwiek
    przemo i Wienia lubią to.
  8. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E46 M-Sport
    z tego co wiem, to on ci poustawiał a ty się upiłeś i dalej już bez niego podkręcałeś i sam sobie popaliłeś... więc same się nie popaliły.

Poleć tę stronę