1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kalendarz Spotkań 2019

Dyskusja w 'Spoty, zloty i spotkania' rozpoczęta przez użytkownika bełek, 16 Styczeń 2019.

1. bełek

bełek Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    ballynahinch
    BMW:
    bmw e36: coupe M3 '94, 318i convertible '94, 318 tds se '96, 328i touri '97, 318 ti sport 2000 ale brakuje jeszcze jednej...
    Propozycje spotów,zlotów terminy i miejsca:)

Aby uniknąć bicia piany z której nic nie wyniknie co najwyżej nieporozumienie zamieszczamy propozycję po przeanalizowaniu terminów wolnych od pracy ,komunii świętej itp.

ważna jest każda inicjatywa choćby były to tylko AŻ dwa auta:):good

terapia szokowa:p

ranty,gwinty,przyciemniane szyby,kozacko wyglądające auto to i właściciel na pewno da radę coś napisać na forum oby to nie było wtedy kiedy jest problem i pisze się pomocy koledzy coś mi się tam świeci co to jest:modlitwa
    DawidB i przemo lubią to.
  2. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E46 M-Sport
    Przynajmniej 2 zloty w roku by się przydały, dodatkowo można dodać jakieś spoty, np typu nocna jazda lub piknik.
    Nie wiem który miesiąc na rozpoczęcie sezonu, ale myślę, że mógłby to być maj lub czerwiec...
    Na zakończenie sezonu, myślę wrzesień lub październik.
    Trzeba tylko ustalić który tydzień danego miesiąca i daty będą jasne.
  3. bełek

bełek Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    ballynahinch
    BMW:
    bmw e36: coupe M3 '94, 318i convertible '94, 318 tds se '96, 328i touri '97, 318 ti sport 2000 ale brakuje jeszcze jednej...
    działać to już czas

Poleć tę stronę