1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

naklejki klubowe

Dyskusja w 'Ważne sprawy Klubowe' rozpoczęta przez użytkownika kapel, 12 Czerwiec 2013.

1. kapel

kapel Klubowicz Skarbnik

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    520i_e39(M54b30)
    Z tego co wiem to Groszek nie ma aż "takiego" dostępu do tej drukarki.Robi nam raczej przysługę...

Emil Twój pomysł jest fajny ale przede wszystkim droższy.Trzeba sie zorientować ile to bedzie kosztowało i mozna ciagnąć temat...
  2. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E46 M-Sport
    były kiedyś takie, niestety gorzej to wygląda
  3. Robi

Robi Uzytkownik

BMW:
    330d
    Mogę takie naklejki ogarnąć w sierpniu przy okazji pobytu w Polsce, jakieś znajomości związane z poligrafią itp posiadam. Można tez wydrukować na sitodruku klejone wewnątrz.
  4. Ojciec_Dyrektor

Ojciec_Dyrektor Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Waterford
    BMW:
    e46 325ci
    Robi jak bedziesz w pl to mozesz zapytac o ciete na ploterze tansza opcja bo za przygotowanie sita nie trzeba placic , ja mam kolesia tutaj ma mi zrobic na ploterze 50 sztuk ale jest zajechany robota i jeszcze teraz urlop ale powili do celu ma tez przygotowac sampel koszulki polo klubiwej i wtedy wysle do wlodarzy w calu akceptacjii :) ale wszystko zajmie troche czasu

Wyslane
    przez sekretariat :)
    kogut lubi to.
  5. Robi

Robi Uzytkownik

BMW:
    330d
    Akurat jeśli chodzi o sitodruk to na 99% koszty jakie będą jak dla mnie to tylko folia, a niestety ploter 100% płatny chyba ze ktoś ze znajomych już posiada lub się dorobił :) to też tylko sama folia, ale to muszę być na miejscu.
  6. Bryka

Bryka Uzytkownik

Miejscowość:
    Kinsale/Swidnik
    BMW:
    e46 318 Ci
    Jak wyglada taka naklejka z logo na samochod?? mozecie podeslac cos?? Ja bede teraz w PL to moge zrobic ich troche
  7. Gemelis

Gemelis Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E-46 318 i E- 90 320 si
    Siema ,dajcie namiary ,ja moge tez to ogarnac tutaj ,mam znajomego ,ale musze miec wzor

Poleć tę stronę