1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ncs expert kodowanie

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika mariuszlysy, 26 Styczeń 2014.

1. Tomek_M

Tomek_M Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Kells
    BMW:
    318ci E46 / 520d E61 LCI
    To moze kolega zdradzi tajemnice jak to zrobic??
  2. kmgarage

kmgarage Moderator

• Klubowicz
    • Moderator
    • Super User
    Miejscowość:
    Cork Elbląg
    BMW:
    e66 730ld
    Wrzucasz klucz że auto ma licznik w km kodujesz i Tyle

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Jarando lubi to.
  3. Jarando

Jarando Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Ballyclough
    BMW:
    E46 320--->330Ci
    To kiedy można do Ciebie wpaść na wrzucenie klucza i pare innych rzeczy, których też nie mogę zakodować?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Majek23

Majek23 Uzytkownik

BMW:
    E60 530i LCI
    Witam.Orientuje się może ktoś jaki wpis w nfrm2 E90 z 2007r bez Idrive odpowiada za funkcje w której xenony palą się z welcome light? chciałbym to wyłączyć.Obecnie jest ustawione na płynne zapalenie i gaszenie.I drugie pytanie czy da się włączyć żeby przeciwmgłowe przednie paliły się jako DRL z ringami oraz aktywować brake force display?Jeżeli tak to prosiłbym o nakierowanie jakie wpisy za to odpowiadają bo coś mi się poprzestawiało w ncsdummy i niemam obok tłumaczenia po angielsku.
  5. Majek23

Majek23 Uzytkownik

BMW:
    E60 530i LCI
    Witam.Chciałem włączyć światła do jazdy dziennej w E65 przed liftem w module LM2C34(opis z NCS Dummy) i dokonałem takich zmian:
    VERHALTEN_DRL_TFL_33
    drl_h
    UNP_TAGFAHRLICHT_ECE_CKM
    aktiv
    PWM_FL_FKT_DRL_33
    wert_02
    niestety światła po zakończeniu kodowania zapaliły się tylko do momentu zgaszenia silnika lub wyciągnięciu kluczyka z slotu.Póżniejsze włożenie kluczyka nie spowodował że światła długie w zmniejszonej mocy zapaliły się ponownie.Dodam że kodowałem to po zmierzchu przez NCS Dummy na włączniku w pozycji 0.Miał ktoś może podobny przypadek?

Poleć tę stronę