1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nowe BMW serii 8 oficjalnie zaprezentowane

Dyskusja w 'Media' rozpoczęta przez użytkownika Jedrzej, 15 Czerwiec 2018.

1. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    Np seri 2 proszę was wygląda dokładnie jak ford Focus
    Straszne gówno Screenshot_20180620-055011_Chrome.jpg
    rexman, bełek oraz Grzesiek lubią to.
  2. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    Damient ja tam focusa nie widzę!
    Na pewno bryły niektórych aut są do siebie „gdzieś tam” podobne,bo prawa fizyki tak każą.
    Jednak nie zdarzyło mi się pomylić 3er z 5er a co gorsze 2er z focusem!
  3. Grzesiek

Grzesiek Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Nysa///Belfast
    BMW:
    e39 535i V8
    No ne wiem, mysle, ze e46 i e39 tak ale co z seria F? wiecej wspolnego niz dzielacego z tylu to juz wogole ....blizniaki. A ta 2 wyglada jak focus nawet lampy podobne....:) tylko z funkcjonalnoscia MPV

Załączone pliki:

rexman lubi to.
  4. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    Każdy ma swoją opinię jedno jest pewne BMW na przód napęd to nie prawdziwe BMW ale wszystkie te dziwne modele są zrobione pod klienta taki rynek i już BMW musi mieć model dla każdego i robić to co konkurencja to już jest czysty marketing ale dzięki Bogu robią jeszcze prawdziwe BMW. A co do tych nowych BMW serjo tyle razy ktoś pytał mnie się o fajna 530d jak miałem f01 dla normalnego Kowalskiego nawet kogoś kto jest fanem BMW f10 a f01 jak jedzie po autostradzie ciężko wyczuć odrazu
    bełek i rexman lubią to.
  5. Gosia

Gosia Klubowicz

• Klubowicz
    • VIP
    Miejscowość:
    NI
    BMW:
    e36 325tds
    W wolnej chwili poszukam i wkleję zdjęcie ale to było coś w stylu co zamieścił damient. .. może marki pomieszałam jesli chodzi o podobieństwo ale sam fakt pierwszego skojarzenia z zupełnie innym autem raczej nie jest na plus dla bmw.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    bełek lubi to.
  6. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    Niektórzy widza w Bmw focusa inni myla je z Renault i diabeł wie co jeszcze:)
    Prawdziwy fan bmw nie powinien mieć problemu z ich odróżnieniem;)
    Często było to tu powtarzane...”diabeł tkwi w szczegółach”:)
    Ja nie rozróżniam do końca modeli łałdi i mylę często wieswagony z szkodami...ale te padaczki nie do końca mnie interesują:)

Zgodzę się z tym,ze bmw z silnikiem 1.5 czy z napędem na przod traci swoją „dusze”.
    Jednak takie jest zapotrzebowanie na rynku,szczególnie europejskim...my niestety musimy temu się poddać.Aczkolwiek gama silników i napędów tej marki nie kończy się tylko na tym i można zaspokoić swoje zachcianki co do wyboru auta.Wszystko zależy od monety i warunków,które mamy.

Kiedyś produkowano dobre auta ale czy one były bez skazy,czy nie miały swoich minusów???
    Nic do nich nie mam,bo bardzo mi się podobają.Sam przymierzam się do kupna czegoś i odpicowania po mojemu(oczywiście mowa o Bmw).

A wracając do tematu dla mnie nowe 8er jest poprostu czadowe!

Jak dla mnie to tyle w tym temacie.
    Last edited: 20 Czerwiec 2018
    kogut lubi to.
  7. Gosia

Gosia Klubowicz

• Klubowicz
    • VIP
    Miejscowość:
    NI
    BMW:
    e36 325tds
    Kapel ale z gustami się nie dyskutuje dlatego każdy wyraża swoją opinię na temat ósemki ...
    A o tym kto jest prawdziwym fanem a kto nie chyba nie będziemy pisać na forum, które łączy miłośników tej marki...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    bełek, rexman oraz damient5 lubią to.
  8. Grzesiek

Grzesiek Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Nysa///Belfast
    BMW:
    e39 535i V8
    Przepraszam Cie kapel, nie denerwuj sie, i nie miej mi za zle tego, co napisze. Prawdziwy fan BMW nie uznla by nowej 8 za czadowe. Raczej na sile wypuszczonym, bez mozliwosci kontynuowania spuscizny e31......To auto nie przemawia do mnie ani krzte!

Mnostwo......ale za to byly unikatowe. Lancia Delta, NSX, Supra, auta z potencjalem i mozliwosciami , o jakich auta dzisiaj nie mogoa nawet marzyc. Nie tylko BMW, choc ta marka tez jest zasluzona w kuluarach slaw ze swoimi ///M kami (e30 M3 zostalo zaklasyfikowane jako 3 na 50 w rankingu najlepszych aut lat 80 -90) zasluzenie .....oczywiscie. Tego brakuje nowej 8. a przeciez to mialo byc auto kultu.

Temat rzeka.

Poleć tę stronę