1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Swap e60 z 2.5i n53 na 3.0im54 z e39

Dyskusja w 'Tuning mechaniczny' rozpoczęta przez użytkownika Vanquisch, 23 Lipiec 2017.

1. Vanquisch

Vanquisch Nowy Użytkownik

BMW:
    E60 2.5i 2008r
    Witam jak w temacie chce zrobić swapa wiem że nie raz był poruszany ten temat ale interesuje mnie kilka rzeczy odnośnie tego swapa. A mianowicie nie wiem czy wiązki kabli od kompa z e39 3.0i m54 będą pasowały do mojej e60 2.5i z silnikiem n53 tak samo jak i mocowania silnika. Czytałem na innych forach że ten 3.0 będzie śmigać na tym kompie od 2.5 ale nie jestem do końca przekonany więc proszę was o pomoc odnośnie tego tematu. Pozdrawiam.
  2. Starscream

Starscream Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Bandon
    BMW:
    E46
    Nie wiem czy będzie tak śmigać . M54 było w e60 i można wiązkę kupić ecu i cas z 525i albo 520i czy 530i

Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Vanquisch

BMW:
    E60 2.5i 2008r
    Tez tak myślałem o takim czymś ale dzięki za odpowiedź. I jeszcze o jedno zapytam czy do tego m54 3.0 wytrzyma moja turbine która pompuje 1.5bar bo w zimę chce ją trochę porobić i nie wiem czy to będzie opłacalne.
  4. Vanquisch

BMW:
    E60 2.5i 2008r
    A i czy od tej e39 skrzynia podejdzie do e60.
  5. Jarando

Jarando Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Ballyclough
    BMW:
    E46 320--->330Ci
    Seryjna turbina w M54B30???
    Przecież ten silnik jest wolnossący i trzeba go odprężyć jak chce się dorzucać do niego turbine.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  6. Vanquisch

BMW:
    E60 2.5i 2008r
    Bo tak będzie robione znalazłem firmę w Warszawie co się zajmuje takimi rzeczami to koszt takiej przyjemności 12tys tylko boje się o silnik czy za długo nie polata.

Poleć tę stronę