1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Szukam porady/Kupna dot. BC coilover RM series.

Dyskusja w 'Kupno Inne' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 26 Styczeń 2019.

1. Grzesiek

Grzesiek Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Nysa///Belfast
    BMW:
    e39 535i V8
    Siemano,

Mam na stanie gwint klubowicza BC seria RM do e39 zapieczony na przyslowiowe amen. Damian, bo o nim mowa zalozyl D2 i zaproponowalem mu, ze sprobuje zreanimowac jego BC. Do wymiany lozysko gorne i jedna sprezyna z tylnego amorka.....i o to sie wlasnie rozchodzi. BC krzyczy sobie cos pod 250 - 300 £ za taka sprezyne. Myslalem o jakims zastepstwie, moze dorobieniu takowej, albo kupna od kogos, jak ktos ma czy zna kogos, kto ma. Wszelkiego typu info mile widziane. Przod juz ogarniety w przyszlym tygodniu bede piaskowal sprezyny.

Pozdrawiam,
    G
  2. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    Grzeeeesiek...
    Twoje e39 zapowiada się naprawdę b.dobrze,po tych wszystkich godzinach,które z nią spędziłeś...kup nowe sprężynki i co tam jeszcze potrzebne i będzie jak ta lala:)

Owszem,to nie mały koszt ale jak podejrzewam auto pozostanie z Tobą na dłuższy czas;)
  3. Grzesiek

Grzesiek Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Nysa///Belfast
    BMW:
    e39 535i V8
    A nie ....zle zrozumiales....hahah w mojej tez D2 siedzi, jest w temacie. Apropos, zglosilem swoja na DubShed w tym roku, przyjeli zgloszenie ale nie odpowiedzili jeszcze, bo do marca zbieraja zgloszenia. BC chce nareperowac i opchnac......
    Znalazlem w Limerick firme, ktora dorabia sprezyny, bede sie z nimi kontaktowal. Kogo tam mamy z Limerick?

Pozdro mordo.(y)
  4. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    Sorry,nie przeczytałem Twojego postu uważnie :lollol

Poleć tę stronę