1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

V8

Dyskusja w 'Ważne sprawy Klubowe' rozpoczęta przez użytkownika bełek, 18 Listopad 2018.

1. bełek

bełek Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    ballynahinch
    BMW:
    bmw e36: coupe M3 '94, 318i convertible '94, 318 tds se '96, 328i touri '97, 318 ti sport 2000 ale brakuje jeszcze jednej...
    Mordeczki posiadam bazę do projektu stolika BKD KLUB DUBLIN. Zamysłem i celem jest zrobienie ów stolika i przekazanie go osobie, która aktywnie uczestniczy w życiu forum w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu od stosowania sie do regulaminu i kultury osobistej itp
    Propozycje wygląd i sugestie mile widziane tematyka jak powyżej.
    Stolik gotowy będzie na zlot 2019 a zwycięzca musi go obebrać osobiście.
    przemo lubi to.
  2. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E46 M-Sport
    Fajny pomysł, myślę że nie ma co za dużo kombinować z jego wyglądem, trzeba brać przykład ze zrobionych już takich projektów, najbardziej można skupić się na samym wykonaniu, aby był trwały i starczył na długie lata.
  3. misiek83

misiek83 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    newtownabbey/ elblag
    BMW:
    e30 325i convertible e91 jamnik
    Bardzo fajny pomysl. Grzesiek robil taki projekt. Moze troszke podpowie :good
    bełek lubi to.
  4. kogut

kogut Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Cahir co.Tipperary/Jelcz-Laskowice
    BMW:
    E46 318 Ci m54b30
    Siema swietny pomysl bełek. Ja kiedys zrobilem taki oto stolik w wachaczy, lubie dziubac przy roznych gratach i szczerze trzymam kciuki za projekt! Powodzenia

FB_IMG_1513711338827.jpg FB_IMG_1513711354258.jpg FB_IMG_1513711388446.jpg FB_IMG_1513711378855.jpg
  5. Grzesiek

Grzesiek Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Nysa///Belfast
    BMW:
    e39 535i V8
    elegancki pomysl. Nie ma duzo roboty, zreszta, co bede specowi tutaj trul.....
    Jak piaskujesz najleniej jest szkielkowac. Tekstura lepsza. U siebie lanuje jeszcze przeslifowac gory cylindrow oscylacyjna dla polysku.
  6. bełek

bełek Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    ballynahinch
    BMW:
    bmw e36: coupe M3 '94, 318i convertible '94, 318 tds se '96, 328i touri '97, 318 ti sport 2000 ale brakuje jeszcze jednej...
    szkiełkowanie to akurat nie problem mam kabinę do tego rodzaju prac,zastanawiam się nad projektem szyby nawiązując do BKD i szybę wypiaskować wzór tylko potrzebny ;)]
    Last edited by a moderator: 4 Grudzień 2018

Poleć tę stronę