1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Xbox one/Ps4/Pc dorośli gracze

Dyskusja w 'Media' rozpoczęta przez użytkownika przemo, 4 Listopad 2017.

1. Tomek_M

Tomek_M Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Kells
    BMW:
    318i E90
    Nie kupuj tej gry szkoda kasy , tez bylem fanem tej gry od wielu lat a GT Sport z brakiem trybu kariery to zupelna porazka , sprzedaje playstation zeby kupic xboxa i forza
    przemo i Gemelis lubią to.
  2. Gemelis

Gemelis Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E-46 318 i E- 90 320 si
    Fajny temat więc wtrąca swoje dwa grosze ,jeśli chodzi o GT ,również byłem wielkim fanem pierwsze części były naprawdę super lecz przede wszystkim zachwyciła mnie edycja z 2012 roku ,świetnie rozbudowana ,oraz przyjemną w prowadzeniu nie tylko na padzie ale i kierownicy ,lecz GT odeszło w zapomnienie ,siła rzeczy wyparła ja Forza ,360 ka bo taka mam na dzień dzisiejszy konsole sprawiła że odebrałem całkowicie inny pogląd na świat gier o tematyce samochodowej jak również grywalnosci ,konsole kupiłem z uwagi na forze ,jak dla mnie najlepsza gra do dnia dzisiejszego ,choć mam już ją w swym posiadaniu od kilku lat w dalszym ciągu aż trudno uwierzyć że nie nudzi się ,pomimo że wychodzą nowe tytuły Forza horizon 1 ,2,3 to i tak grywalnosc w forze 4 jest super ,jak dla mnie oceniam 10/10

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
    przemo lubi to.
  3. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E46 M-Sport
    A jest ktoś kto gra w GTA V ONLINE na PC?
  4. Radek3xx

Radek3xx Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Dublin15
    BMW:
    E92
    Ja praktycznie tylko gram w BF1 aktualnie na PC, pozostałe części mam ale ......
    GTA V mam niestety jakoś nie chce mi się grac w te grę
    Na PS4 gram aktualnie w GT Sport bo akurat mam tylko te jedną grę na konsole
    Tak wiem nie opłacało się bo to lipa ale np. na karierze mi nie zależy bo trenuje by grac online tylko
    Forza z samych recenzji dobrze wypada ale nie miałem z nią styczności i nie posiadam xboxa jak narazie
    Ale czytając wasze opinie chyba mogłem zamiast sony i GT kupić konsole od microsoft dla Forzy ;)
    przemo i Gemelis lubią to.
  5. bodek311

bodek311 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Waterford
    BMW:
    E60 520D
    Siemka! W moim przypadku było tak, że po zakupie xbox360 w 2010 r, (xbox one 2014) Call of Duty Modern Warfare i Black Ops, odrazu przypadł mi do gustu, od tamtej pory nabywam tylko tą serię i żadnej nie odpuszczam, gram do końca w multiplayer'a, wszystkie master prestige. W tym roku Call of Duty WWII bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, uważam osobiście że to gra najlepsza od ostatnich lat, ponieważ seria warfare dosłownie sie znudziła i latanie z tornistrami po ścianach ;) Pozdrawiam i idę robić następny prestige :D
    Last edited: 8 Grudzień 2017

Poleć tę stronę