1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zamienie e30 cabrio na e30 coupe/sedan

Dyskusja w 'Zamiana' rozpoczęta przez użytkownika MCwat, 7 Maj 2013.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MCwat

MCwat Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Zasiedmiogórogród
    BMW:
    e32 v8/e30 touring/ e21
    Jak w temacie.
    Zamienie moje cabrio na e30 coupe lub sedan. SIlnik 4cyl badz 6 ale z gazem. Ostatecznie moze byc e36 ale tylko coupe.

Co do cabrio:
    Pospawana podloga, wymienione w zeszlym sezonie pompa wody, rozrzad, paski, napinacze rolki i oleje, wszystkie galki, sworznie, tuleje tylniej belki itp. Dodany dodatkowy wentylator wlaczany z kabiny.

Auto na ori lampach przod tyl, listwy chrom line i moge dodac borbety A ale opony na nich detka. Auto do lakieru i poprawek, dodaje przedni blotnik w stanie dobrym, drzwi lewe obite, prawe czarne, wnetrze cale biale ktore mialem poprzednio. Dach raczej do uszycia. Ot samochod kompletny ale do dopieszczenia i renowacji, na upartego mozna jezdzic. Dla zainteresowanych fotki. Jak nie bedzie zainteresowania, pisac jak cos potrzebujesz do e30 cabrio, najwyzej potne ja na czesci i bedzie z glowy.

A project cabrio? Wchodzi w decydujaca faze :D
    Kontakt PW.
  2. MCwat

MCwat Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Zasiedmiogórogród
    BMW:
    e32 v8/e30 touring/ e21
    Temat mozna zamknac. Pojechala w sina dal :( (na szczescie tylko 80km wiec bede ja dogladac od czasu do czasu)
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę