1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[F01] Bmw 740d

Dyskusja w 'Sprzedaż' rozpoczęta przez użytkownika damient5, 29 Kwiecień 2018.

1. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    Chłopaki zrobię komuś prezent hehe
    7er idzie na sprzedaż naprawdę w autko jest wsadzone coś koło ponad 6tys euro. Lista części coś koło 80 pozycji autko jest w stanie idealnym zrobiłem wszystko pod siebie ale zdecydowałem się na zmianę awiec idzie na sprzedaż autko jest bardzo bogato wyposażone
    Tax opłacony na rok "750"
    A nct przy sprzedaży będzie świeże na 2 lata cena do negocjacji wyjściowa to 26tys przy której już jestem w plecy sporo . W razie co proszę pisać . A co do wszystkich prac dokonach przy aucie można pytać Michała "kmgarage" 20180427_183005.jpg 20180427_182931.jpg Screenshot_20180416-153352.png Screenshot_20180416-153429.png Screenshot_20180405-041247.png Screenshot_20180405-041243.png Screenshot_20180311-213958.png 20180315_135946.jpg
  2. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    Sprzedana . Ale mam problem dzwoniłem do swojej ubespieczalni i nie mogą mi m5 ubezpieczyć jak to rozegrać
  3. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    A ty się teraz chwalisz czy żalisz?
  4. bełek

bełek Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    ballynahinch
    BMW:
    bmw e36: coupe M3 '94, 318i convertible '94, 318 tds se '96, 328i touri '97, 318 ti sport 2000 ale brakuje jeszcze jednej...
    kapel dobre pytanie,czyli mamy rozumieć że w BKD mamy M5
    w wolnej chwili mogę Cię powozić M5, moja polisa pokrywa wszystkie auta :p
    jakie było uzasadnienie że Ci odmówili ubezpieczenia?
    damient5 lubi to.
  5. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    No właśnie to jest nasza polska mentalność.
    Od tego jest chyba klub żeby się można zapytać i podpytac . Jeżeli jesteś w klubie i dodajesz zdjęcia auta itd to jest chwalenie się ? Chyba mamy jedną wspólną pasję . A nie jest moja wina kapel że musiałeś przejść z m3 na diesla. Pozdrawiam
  6. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    Poprostu że m5 jest w jakimś innym przedziale i nie ubespieczaja takich aut dlatego pytam się co zrobić poszukać inej może ktoś wie które ubespieczaja takie auta ? Albo jest jakiś inny sposób ? Pozdrawiam
  7. bełek

bełek Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    ballynahinch
    BMW:
    bmw e36: coupe M3 '94, 318i convertible '94, 318 tds se '96, 328i touri '97, 318 ti sport 2000 ale brakuje jeszcze jednej...
    wynika z tego że musisz szukać innej wiadoma rzecz że do każdego klienta podchodzą indywidualnie ,ja Ci tu dużo nie podpowiem moja polisa jest na mój garaż
    powodzenia no i myślę że w końcu nie będę się ścigał sam ze sobą;)
    damient5 lubi to.
  8. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    Dzięki tak czy inaczej nie będziesz sam haha muszę to jakoś ogarnąć. Bo jestem zdecydowany nie kupiłem jeszcze m5 bo mam dylemat czy kupić e60 m5 2008 lci i mieć super auto i na dodatek v10 i też to że będą w cenie spworotem za parę lat czy też kupić f10 m5 która traci na wartości no i minimum 50k muszę dać za taką sam nie wiem ale tak czy inaczej już się nastawilem na m5 dlatego sprzedałem 7er . Dzięki i pozdrawiam
  9. Grzesiek

Grzesiek Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Nysa///Belfast
    BMW:
    e39 535i V8
    Jak szaleć to f10! Grubo widzę.

Znam przypadek w którym odmówili ubezpieczenia na droższe auto bo klient miał zła historie kredytowa. Ale chyba to Ciebie nie dotyczy. Odmówić mogą tylko jakby jskis szczyl chciał poszaleć taty m5 albo jak masz mało no claim lat. Wypadki były zgłaszane? O ile jakieś miałeś?
    damient5 lubi to.
  10. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    A gdzie jest to zdjęcie?
    Niech odgadnę...myślisz,ze nie było mnie stać na to ///M3?

Wymieniłem je z kilku bardzo ważnych,przynajmniej dla mnie powodów.
    Mam rodzine i nie sadze,ze coupe(jakiekolwiek) jest autem rodzinnym.
    Stwierdziłem,ze skoro mało tym autem jeżdżę to nie będę napychaj ?kasy budżetowej IRL? wysokim taxem i ubezpieczeniem za nie,co kosztowało mnie razem więcej niż koszt paliwa spalonego przez rok.Niestety Irlandia nie jest przyjaznym krajem dla zmotoryzowanych,co jest moim spostrzeżeniem.

Nie wiem czy zauważyłeś ale przez około 3 lata miałem samochód z silnikiem benzynowym,rok po oddaniu ///M3.
    Owszem chciałbym mieć ///M5,///M6 a nawet corvete z v8 i 6.0 (nie jestem pewien co tam gra pod maska) ale to nie ten kraj i są jeszcze inne priorytety.
    Na jazdę ///M3 brakowaloby mi czasu...wolny czas wole spędzać możliwie jak najwiecej z rodzina.

Kiedyś wrócę do ///M jeśli tylko rzeczywistość będzie ku temu przychylna.
    Last edited: 12 Maj 2018
    damient5 lubi to.
  11. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    Nie chodzi mi o to czy Cię stać czy nie tylko denerwuje mnie to że jesteśmy w klubie razem i mamy ta sama pasie i dla mnie jak ktoś dodaje temat że kupił bmke nie ważne czy to m5 czy 318 to ja cieszę się razem z nim a jak się pyta o temat w który mogę pomóc to pomogę i jeżeli ty kapel kupił byś m5 czy m6 albo m3 to kur.. super dla Ciebie i fajnie że możesz sobie pozwolić na taki statek znów a nie jakieś głupie dogryzanie jak ty napisałeś do mnie po co to ? Nie muszę się chwalić uwierz mi nie po to napisałem tego posta tylko dlatego że jest tu wielu jak np ty którzy mieli M i może coś podpowiedzą. I szanuje to że rodzina jest na 1 miejscu u Ciebie super u.mnie też wiem jak to jest mam dzieci i żonę ale też stać mnie na 2 auta dla żony która może jeździć z dziećmi i razem jak trzeba gdzieś daleko jechać to mamy audi do tego ale zawsze właśnie myślałem tak jak ty paliwo tax i że szkoda tyle wydawać itd ale wiesz co od kąd wokoło mnie umarło paru kolegów w młodym wieku przez choroby podjęłam decyzję że raz się żyje i hu.. zawsze chciałem M i poprostu spełniam marzenie swoje ok ps haha skarbnik pozwolił "żona " dzięki Bogu nie wie ile to będzie palić pozdrawiam serdecznie
  12. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    Siemka byku nie nic zero wypadków nic czysciutko wszystko Full bonus itd a co do m5 f10 ogólnie będę leciał do uk zobaczyć jedna i zobaczę jak jest ale vrt prawie 20k euro masakra jakaś mogę sobie pożyczyć adres od Ciebie haha ale na serjo jakoś dźwięk i wszystko w tych nowych f nie czuć tego klimatu nie wiem ale będę testował e60 m5 i f10 zobaczymy co zrobi na mnie większe wrażenie . Pozdrawiam
  13. Grzesiek

Grzesiek Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Nysa///Belfast
    BMW:
    e39 535i V8
    Co by nie bylo bedzie rakieta. Co dokladnie Ci mowia? W ilu ubezpieczalniach probowales?
    damient5 lubi to.
  14. damient5

damient5 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    co.monaghan
    BMW:
    Bmw
    No właśnie że dziś próbowałem dzwonić ale wszędzie zamknięte zarobasy nie muszą robić w sobotę. Gadałem z moja i jeszcze jedna dziś ale w poniedziałek będę próbował wszystkie i zobaczymy ale napewno jakaś będzie musiała ogarnąć.

Poleć tę stronę