1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Jakie opony wybrac??

Dyskusja w 'Off Topic' rozpoczęta przez użytkownika Jedrzej, 27 Czerwiec 2016.

1. Jedrzej

Jedrzej Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Newtownabbey [NI]
    BMW:
    E90 325i
    Poszukuje opon na tyl do mojego autka. Rozmiar 255/35/18. Wczesniej jezdzilem na Bridgestone Potenza, Continental Sportcontact 5 oraz Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, wiec raczej na oponach klasy premium. Udalo mi sie wyrwac na przod Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 w fajnej cenie (225/40/18 - 73 funie za sztuke), a teraz poszukuje cos na tyl, tyle, ze nie chce juz wydawac ponad 100 funi na opone (duze plany przede mna i kazdy grosz sie liczy ;)). Macie cos godnego polecenia (mid-range)? Zalezy mi przede wszystkim na czyms co nie zuzywa sie za szybko (np. Sportcontact 5 mialy swietna przyczepnosc, ale zuzyly sie w moment). Jest tego tyle (Falken, Fulda, Hankook, Uniroyal????), ze ciezko sie zdecydowac. Pomozecie? :)
  2. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    Moze Yokohama?Emil na nich śmiga i sobie chwali!
    Beda one moimi następnymi.
    Emil i Jedrzej lubią to.
  3. Tomek_M

Tomek_M Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Kells
    BMW:
    318ci E46 / 520d E61 LCI
    Ja tez mam Yokohama i polecam. Świetne trzymają na mokrym. Po 3000km nie widać śladów zużycia

Wysłane z mojego LG G Flex 2 przy użyciu Tapatalka
    Jedrzej lubi to.
  4. Sezam

Sezam Klubowicz

• Klubowicz
    • VIP
    Miejscowość:
    Cork
    BMW:
    e36 Coupe
    Nokian moze byc bardzo dobra opcja. Sam nie uzywalem jeszcze, ale chyba sprobuje nastepnym razem. Jest to opona Finska (jak Nokia) i czytalem duzo pozytywnych opinii o tych oponach i sa w przystepnych cenach. Sa zwlaszcza bardzo dobre na mokrych nawierzchniach, czego u nas nie brakuje...

Sent from mobile device
    rexman i Jedrzej lubią to.
  5. LukaszR6

LukaszR6 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Ennis
    BMW:
    E60 525d lci
    Uniroyal Rainsport 3 lub nawet 2 na ten klimat super no i Yokohama ale wydaje mi sie ze advany sa cenowo to juz prawie premium.
    Jedrzej i Emil lubią to.
  6. Emil

Emil Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Dublin/Puławy
    BMW:
    E 46 320Cd ///M
    Nokian spoczko opona dobrze trzyma na mokrym i suchym ale ranty miekkie to samo z Uniroyalem ta druga o wiele lepsza ja smigam na Yokohamah S-Drive i powiem ze spoczko oponka dupsko lata na mokrym troszku ale ja mam naciagi wiec dziwic sie nie trzeba na suchym jak po szynach ale jest glosna troche.Moim zdaniem dodaj troche kaski i ciesz sie Good Year Asymetric to jest najlepsza oponka moim zdaniem
    danczyn i Jedrzej lubią to.
  7. Jedrzej

Jedrzej Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Newtownabbey [NI]
    BMW:
    E90 325i
    Dzieki za wszystkie odpowiedzi :). Poczytalem i teraz cos na pewno wybiore. Yokohama i Nokian raczej odpada, bo cenowo podobnie do Goodyear i pewnie kupie Eagle F1 Asymmetric, gdy zdecyduje jednak nie oszczedzac ;). Czytalem juz wczesniej o Uniroyal Rainsport 3 i sa chwalone, ale jedyny minus to szybkie zuzycie, wiec musze pomyslec.
    Czy ktos z Was kiedys mial do czynienia z oponami Fulda SportControl (czytalem wiele pozytywnych opinii na ich temat)?

Poleć tę stronę