1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. WAŻNE! - Wyłączenie Forum BKD
    Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tematem pod tym linkiem: LINK

Mario na Wykopie

Dyskusja w 'Media' rozpoczęta przez użytkownika Jedrzej, 29 Kwiecień 2014.

1. Jedrzej

Jedrzej Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Newtownabbey [NI]
    BMW:
    E90 325i
    Jak zakladalem temat to filmik na youtube mial 20tysi. Ostatnio jak sprawdzalem bylo ponad pol miliona. Bkd to tylko kropla w morzu obejrzen.
    Zreszta filmik zniknal juz z youtube (nie ma tez drugiego w lepszej jakosci). Aktualnie trzeba zlozyc roszczenia do Le Zap De Spion, bo ich nr 217 zaczyna sie od wypadku Mario. Inne zrodla znikna w czelusci internetu tak jak inne tego typu filmiki. Piszac znikna mam na mysli utrate zainteresowania, bo wiadomo, ze wszystkich udostepnien i pobran nie da sie odnalezc.
  2. danielson

danielson Moderator

• Moderator
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Belfast
    BMW:
    E63 630i
    Filmik poszedł ostro w sieć ! Wczoraj nawet moj znajomy z PL udostępnił na swoim profilu . Ja osobiście się natknąłem na czterech różnych stronach a dzisiaj wskoczył na BMW//M Power także ktoś może być dumny z osiągnięcia które dokonał !
    Gratuluje .

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  3. Jabol

Jabol Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Namysłów - Maynooth
    BMW:
    E60 520iA
    Mowa o filmiku z driftu? Jesli tak to tez to widzialem. Szkoda tylko ze byl opisany. Mam nadzieje ze koledze nic powaznego sie nie stalo.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Poleć tę stronę