1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

SimM@N

Dyskusja w 'Historia naszych BMW' rozpoczęta przez użytkownika SimM@N, 19 Wrzesień 2014.

1. SimM@N

SimM@N Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    Melex
    Witam,

W porownaniu z innymi urzytkownikami tego forum nie ma sie czym w sumie chwalic ale co tam...

Cala przygoda zaczela sie kilka ladnych lat temu, kiedy moj mechanik zaprosil mnie do wnetrza swojej e39 525d i pozwolil kulnac dokola warsztatu i autostradzie. I tak oto przesiadlem sie ze skody octavi 1.6 do BMW e39 525d. Troszku pomodzilem ale historia z tym BMW skonczyla sie na jednym z rond w drodze do pracy, taki ze mnie niedzielny kierowca :)

Nastepnie bylo klubowe BMW e46 330d touring. Troche przy nim porobilem ale przyszedl czas zeby i z nim sie pozegnac.

Po tym aucie troche pobladzilem ale wrocilem na prawidlowa sciezke i nabylem nastepne klubowe autko, ktorym to jezdze do tej pory, a mianowicie BMW 530i touring. Tutaj zbytnio nie modzilem, postanowilem trzymac sie oryginalu. Zajelem sie tylko doprowadzeniem auta mechanicznie i kosmetycznie do mojego widzi mi sie. Zostaly dwie male lakierniczne rzeczy do zrobienia ale czy to zrobie to nie wiem, bo cos mi po glowie chodzi zeby zmienic wozidlo.

Jesli chodzi ktore bylo najlepsze, coz... z checia polaczyl bym obecnego kombiaka z napedem z pierwszego BMW. Teski mi sie z klekotem szecio cylindrowego diesla.

Na razie sie rozgladam, ale takie e61 525d touring w m-pakiecie bylby chyba optymalny :)
    LuCaS, firu1, LukaszR6 and 1 other person like this.
  2. LuCaS

LuCaS Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Brzeg/Letterkenny
    BMW:
    e90 320d '06 ///M
    duzo tego nie bylo ale za to wszytkie ladniutkie, zycze znalezienia kolejnej betki do kolekcji jak e61 to bierz 530d;)
  3. wodus09

wodus09 Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Świdwin / Ennis IRL
    BMW:
    e90 325i
    Nie źle jesteś chyba pierwsza osobą która tęskni za od głosem diesla. Gdybyś napisał ze tęskni sz za małym spalaniem diesla to git, ale za odglosem? Każdy ma inne zboczenie, tajny ten turas i silnik tez robi swoje.
    SimM@N lubi to.

Poleć tę stronę