1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

smigielka LuCaS'a

Dyskusja w 'Historia naszych BMW' rozpoczęta przez użytkownika LuCaS, 20 Wrzesień 2014.

1. LuCaS

LuCaS Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Brzeg/Letterkenny
    BMW:
    e90 320d '06 ///M
    Zdecydowalem sie, ze wstawie swoja krotka historie z bawarkami, na wstepie dodam, ze byly to raczej skromne okazy bez szalenstw :D

Pierwsze bmw w swoim zyciu kupilem dla kobity:p po tym jak moj brat kupil w tym czasie swoje pierwsze e46, bylo to w 2008roku bodajze...

Przytargalem z dublina e36 316i:amen w coupe z m-paczkiem z 98, mimo tylko 100koni i was in love po przesiadce z citroena...
    byla w b.dobrym stanie 87k mil, przeszla przez salon upiekszajacv i dostala wszystkie potrzebne czesci
    wpadlo nowe audio i felga wieksza
    tak wygladala koncowo:rolleyes:

po jakims czasie chyba w 2009 kupilem dla siebie drugie smigielko, bylo to e46 318i (jakis postep) SE z 99 ladnym czarnym skorzanym wnetrzem, moja dziewczyna jezdzila coupe a ja sedanem
    w pozniejszym czasie zmienilem swiatla (wyleciala pomarancz), dodalem audio i inne kolo
    w 2010 w koncowce oba auta zostaly sprzedane;p moja dziewczyna chciala cos innego a ja zostalem przy bmw, z tym ze nie moglem wiekszych taxow placic, a chcialem cos zrywniejszego... kupilem kopciucha e46 320d fl 2002 SE z zewn. m-pakiem i sportowymi sprezynami
    ze swojej 318i zabralem prawie nowe kola i cale prawie nowe audio
    pozniej zaczalem cos kombinowac, przemalowalem dach w czern, doszly ledy i xenony
    po czym znowu zmienilem felge i przyciemnilem szybki, koncowo wygladalo to tak;
    to 320d mialem ponad 2lata i zrobilem nim cos nieco ponad 45k mil bardzo dobrze je wspominam. Zmienilem ja na 5er e60 530d z 2004roku SE ze m-pakowymi zderzakami
    dzien w ktorym z dublina przyjechala na moj podjazd
    odziwo miescila sie do garazu, wktorym przeszla liczne zabiegi kosmetyczne
    tak wygladala po przywracaniu jej do zywych:p
    niestety po pol roku musialem sprzedac z powodu wypadku jaki mnie sie przytrafil przez co nie pracowalem a tax mnie dusil:eek:
    po mojej rehabilitacji powrocilem za kolko i do smigielka
    kupilem znow e46 ale w coupe z 2004roku w ori m-sporcie ale z 2.0 pod maska 318ci :sciana co to byl za silnik, uszczelnialem a i tak sie lalo...
    mialem swapowac ale sprzedalem i wrocilem do diesla ze wzgledow rodzinnych
    kupilem e90 320d m-sport 2006 i jest ze mne do teraz i ma swoj temacik na forum
    obecnie marzy mnie sie e30 jako weekendowe auto z 2.5 pod maska:good
  2. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    Czerwona e46...nice:good
    LuCaS lubi to.