1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Swap Bmw e90 n46>m54

Dyskusja w 'Awarie, usterki, porady techniczne' rozpoczęta przez użytkownika marcinbmw, 19 Kwiecień 2019.

1. marcinbmw

marcinbmw Aktywny Użytkownik

Miejscowość:
    ballyhaunis
    BMW:
    bmw e36 1.8is
    witam panowie chce zrobić swapa w bmw e90n46 na m54 (2.2) reszta zostala z r4 , i tu mam problem z lapa silnika m54, orginalnie w n52 jest zalozona bliżej skrzyni Jak na fotkach.W m54 łapa jest bardziej po środku ,i jak punktowo za łapie pod skosem do poduchy z e90 to m54 osiada mi na maglownicy a robię według chłopaków z fb Tu link https://m.facebook.com/photo.php?fb...1132124690143619&source=43&refid=13&__tn__=+= , może gdzieś po pełniam błąd , pomyślałem ze by przesunąć poduchę w te miejsce i tak pospawać Co myślicie . Nie rozumiem tego ze w n52 łapa jest przy skrzyni i cały ciężar utrzymuje proszę o pomoc z góry dziękuje

Załączone pliki:

2. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E46 M-Sport
    A ten link co podałeś to nie jest przypadkiem z kierownicą po lewej stronie?
  3. marcinbmw

Miejscowość:
    ballyhaunis
    BMW:
    bmw e36 1.8is
    Tak po lewej to ma znaczenie
  4. marcinbmw

Miejscowość:
    ballyhaunis
    BMW:
    bmw e36 1.8is
    Łapy pospawane jest wszystko ok teraz . Wie ktoś jak prawidłowo podliczyć węże wody z silnikiem
  5. marcinbmw

Miejscowość:
    ballyhaunis
    BMW:
    bmw e36 1.8is
    Witam .czy tak będzie prawidłowo podliczyć weze chłodnicy :czerwony punkt ( dół zbiorniczka),żółty sirodkowa rurka z rurka blirzej skrzyni,zielony rurka obok alternatora z rurka która jest na popce obiegowej w górny waż lub razem może ktoś podpowiedzieć

Załączone pliki:

Poleć tę stronę