1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. WAŻNE! - Wyłączenie Forum BKD
    Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tematem pod tym linkiem: LINK

WAŻNE! - Wyłączenie Forum BKD

Dyskusja w 'Ważne sprawy Klubowe' rozpoczęta przez użytkownika HYRO, 30 Lipiec 2019.

1. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    F10 M-Sport
    Od dnia dzisiejszego, czyli 30.07.2019 rozpoczynamy proces wyłączenia Forum BKD, będzie on trwał do mniej więcej ostatniego dnia roku 2019.

BKD jednak ciągle będzie istniało, a nasze poczciwe forum zastąpi nam stronka na Facebook'u.

Od dłuższego czasu można zauważyć, że większość for internetowych zostaje wyparte przez FB, a nasze forum jest po prostu jednym z nich.

Przed wyłączeniem Forum BKD wykonam ostatnią kopię bazy danych oraz plików znajdujących się na serwerze i jeżeli zajdzie taka potrzeba, zawsze będzie można przywrócić to co dotychczas udało nam się stworzyć.
    Jeżeli ktoś z zaufanych mi osób będzie miał chęć i pomysł jak pociągnąć to dalej, to oczywiście jeżeli zajdzie tak potrzeba, to przekażę mu wszystkie niezbędne dane, które pozwolą zacząć od punktu w którym forum zostanie zamknięte.

Jeżeli tu na forum są jakieś tematy, na których szczególnie wam zależy, to możecie wykonać ich kopię zapasową i zapisać ją na własnym dysku, instrukcji jak to zrobić szukajcie w internecie lub pytajcie webmasterów.
    Alternatywą może być również założenie podobnych tematów na naszej stronie Facebook'a.

Proponuję również, aby przed ostatnim dniem roku zmienić swoje hasło do Forum BKD, tak dla własnego spokoju ducha.

Cała kadra moderatorów i administratorów zostanie ściągnięta z funkcji i otrzyma status VIP jeżeli oczywiście jeszcze go nie ma, pozwoli to na łatwiejsze zarządzanie przez nowego administratora w razie ponownego uruchomienia forum.

Dla tych co nie wiedzą, to stronkę na Facebook'u możemy znaleźć pod tym linkiem:
    https://www.facebook.com/groups/1781805718602789/

Zapraszam.
  2. bełek

bełek Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    ballynahinch
    BMW:
    bmw e36: coupe M3 '94, 318i convertible '94, 318 tds se '96, 328i touri '97, 318 ti sport 2000 ale brakuje jeszcze jednej...
    Wolne nie pozwalam

Decyzje taka powinna pojąć osoba która posiada najwiecej BMW w swojej stajni taka jest moja propozycja

Nie widzę również większego czegoś na f b

To nie jest argument

Byli vipami moderatorami nie potrafili własnego klubu pociągnąć a na f b prężą muskuły od zlotu do spotu tez jest wielkie nic jak szykuje się impreza to wszystko ożywa i tak jest i na BKD w czym f b niby będzie lepszy
  3. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    F10 M-Sport
    Bełek, nie w tym rzecz, chodzi o to, że forum praktycznie nie jest używane, prawie nikt tu nie zagląda, a i tak od strony technicznej musi być obsługiwane, licencje muszą być systematycznie odnawiane, a dodatkowo trzeba odbijać różne ataki zewnętrzne, które chcą zaszkodzić w działaniu całego forum. Sądzę że dla tak małej garstki aktywnych użytkowników wystarczy stronka na FB i jeżeli kiedyś powrócą czasy jak z przed dziesięciu lat, to zawsze będziemy mogli przywrócić działanie naszego forum, na dzień dzisiejszy to forum działa po to tylko żeby działać.
    Do nikogo nie mam pretensji, niektórzy wyrośli z siedzenia na forum, inni nie mają czasu, a jeszcze inni zmienili markę, to jest ich indywidualny wybór, tak samo jest ze mną, od 13 lat ogarniam większość spraw związanych z forum, ale już od dawna zainteresowanie spada i bywają dni i to kilka z rzędu, kiedy nawet nikt na forum nie wejdzie, to na pewno do niczego mnie nie motywuje, a bardziej zniechęca.
  4. kapel

kapel Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    Sligo-Osie(PL)
    BMW:
    F11...ursus:)
    Pamietam czasy jak na Forum BKD wrzało każdego dnia.Jadac do pracy zatrzymywałem się kilka razy aby przeczytać nowe posty.
    Szkoda,ze te czasy już minęły i nie powrócą...wielka szkoda!
    Wielki złodziej czasu fb podbija świat :/
  5. marcinbmw

marcinbmw Aktywny Użytkownik

Miejscowość:
    ballyhaunis
    BMW:
    bmw e36 1.8is
    Czesc szkoda ,ja niemam fb i go nie chce to dopiero jest strata
  6. HYRO

HYRO Administrator

• Administrator
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    F10 M-Sport
    Konto na FB zawsze można sobie założyć, tak samo jak zakładałeś na BKD ;)
  7. marcinbmw

marcinbmw Aktywny Użytkownik

Miejscowość:
    ballyhaunis
    BMW:
    bmw e36 1.8is
    Jak dla mnie fb jest żałosny , wole miec kilku prawdziwych przyjaciół niż 100 sztucznych
    Jarando i bełek lubią to.

Poleć tę stronę