1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[E36] Z3 2.8 hardtop

Dyskusja w 'Sprzedaż' rozpoczęta przez użytkownika Bialy, 5 Czerwiec 2016.

1. Bialy

Bialy Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    325 Ci
    image.jpg image.jpg image.jpg Hej a wiec trafilo mi sie z3 na sprzedaz z prawie nie mozliwym tutaj do dostania silnikiem 2.8 oraz hardtopem szkoda by poszla w obce rece wiec wystawiam najpierw tutaj

Auto dlugo stalo i jest w nim pare rzeczy do roboty , ale ogolnie jest proste i do odratowania ;)
    Wiecej info dla zainteresowanych na priv

Cena jaka mnie interesuje to 2500e dla klubowiczow

0851781038 Mariusz

Pozdro
  2. patyczak84

patyczak84 Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    F11 520D M-Sport
    Co tam do zrobienia jest kolego?
  3. Bialy

Bialy Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    325 Ci
    Siemka a wiec tak ,zeby auto bylo mint to do pomalowania maska, tylnie nadkole,zderzak i lusterko , nie jest zle ale na masce schodzi kler na kawalku wielksoci jablka , zderzak ma troche rys od kamieni i normalnego uzytkowania, tylnie nadkole tez tak jak by od kamieni obok wleweu paliwa , hardtop z tylu uszczerbiony pod szyba, to chyba wszystko z wizualnych rzeczy , z mechanicznych to przejechalem nim tylko 100 km do domu ale wszystko ok , nic nie stuka , nic nie puka , troche mulowate jak na 2.8 ale stalo 2 lata wiec poprostu trzeba pojezdzic , silnik chodzi rowno , sprzeglo skrzynia ok , dach materialowy i szyba w stanie idealnym ,na liczniku 70tys ale jak na moje oko to albo byla krecona albo ktos wymienil kierownice, musialbym sprawdzic jaka byla po numerze vin
    Pozdro
    Last edited: 6 Czerwiec 2016
  4. Bialy

Bialy Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    325 Ci
    Sprawdzilem po vinie i tak jak mi sie wydawalo ktos podmienil kietownice m pakietowa na zwykla strasznie dojechana z tad moje bledne przypuszczenia vo do przebiegu , ale sadzac po skorzanych fotelach i reszcie przebieg bardzo prawdopodobny :)
  5. Bialy

Bialy Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    325 Ci
    Siemka jak by ktos szukal zabawki na swieta to auto jest do oddania za 2000e bez hardtopa
    Auto posiada elektryczne fotele, szpere itd...
    Musze przyznac ,ze 2.8 i szpera w takim malym autku naprawde robi robote i bokiem sie ustawia odrazu ;)
    Pozdro

Poleć tę stronę