1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

ZLOT BKD 2018

Dyskusja w 'Spoty, zloty i spotkania' rozpoczęta przez użytkownika HYRO, 13 Luty 2018.

1. patyczak84

patyczak84 Klubowicz

• Klubowicz
    BMW:
    F11 520D M-Sport
    Miejsce jest fajne, nie moge sie wpisać na listę na razie bo sam jeszcze nie wiem co bedzie za kilka miesiecy, moze mnie juz nie byc w Irlandii wiec nie bede nic obiecywał, tych którzy sie wahają zapewniam ze warto bedzie pojechać! Byłem na małym spocie ( chyba z 6 aut było) i Gosia i Belek nie zawiedli jeśli chodzi o organizacje l! Jak jeszcze pogoda dopisze to juz bedzie w ogole super! Pozdro
  2. Gosia

Gosia Klubowicz

• Klubowicz
    • VIP
    Miejscowość:
    NI
    BMW:
    e36 325tds
    i takie rzeczy pisze administrator:banghead

potwierdzam co napisał misiek83.... a na namioty będzie miejsce na 100%. Pomożemy we wszystkim :) chłopaki tutaj tylko są potrzebne chęci i nic więcej
  3. Jedrzej

Jedrzej Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Newtownabbey [NI]
    BMW:
    E90 325i
    No niestety Gosia, ale niektórzy chyba chcą grubo, albo wcale. Tak jak już ktoś napisał wcześniej - mały spot również robi robotę. Jeżeli są fajni ludzi i atmosfera, to może być i 5 osób nawet. Ja cały czas czekam na jakiś termin, dlatego nie wpisuje się na listę. Jeżeli nie wstrzelicie się z nim w mój urlop, to na pewno będę. Pozdro
  4. przemo

przemo Klubowicz

• Klubowicz
    • VIP
    Miejscowość:
    Killarney/Gliwice
    BMW:
    E36/E46/Z3/X3
    Jeśli jest problem z hotelem to przyciągnę przyczepę campingową , chyba gdzieś w dublinie mogę wynająć za niewielkie pieniądze . Będzie gdzie to postawić ?
  5. firu1

firu1 Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    SOUTH-EAST
    BMW:
    .........
    ile bedzie to bedzie , Belek super ze zaproponowales bo tak szczerze nikt nie chce brac na siebie odpowiedzialnosc organizacji z tego wyglada ... wiec bedzie dobrze tam gdzie sie spotkamy i tyle..

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Gosia lubi to.
  6. Gemelis

Gemelis Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E-46 318 i E- 90 320 si
    Przemo ,nie ma co szaleć ,bo jak się okaże że nie będzie chętnych na spanie ,wywali się kasę nie potrzebnie ,myślę że taka impreza nie będzie tania ,PS ..z tego co znajomy mówił że jest to droga impreza ,myślę że b&b się znajdzie nawet gdyby trzeba było odjechać kawałek .

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
  7. sevi

sevi Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Clondalkin
    BMW:
    E-63 645 Ci, E-90 335i
    Ja sie wbijam z Namiotem
  8. bełek

bełek Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    • VIP
    Miejscowość:
    ballynahinch
    BMW:
    bmw e36: coupe M3 '94, 318i convertible '94, 318 tds se '96, 328i touri '97, 318 ti sport 2000 ale brakuje jeszcze jednej...
    "Moi drodzy, po co kłótnie...."

- kto może zabiera namiot (miejsce rozbicia pod moim domem zmieści się ponad 20 namiotów )
    - mam przyczepę campingową 5 osobową
    - a dla tych co będą bez namiotu i miejsc w przyczepie braknie lub mają dzieci zapraszamy do naszego bardzo starego domu (nie liczcie na 5 gwiazdek...w sumie na 4 też nie...yyy 3... no nie wiem :p )
    - kto chce bierze wędki, ręcznik i mydło bo jak złapie g... to chociaż ręce umyje:hahaha
    - chętni popływają łódką po jeziorze
    - oczywiście będzie ognisko/grill (można zabrać swojego grilla)
    - co do liczby aut nie martwcie się na zapas o frekwencję, mam swoich dziesięć :cool:

Jedrzej termin to 5 maja ;)

jakiekolwiek pomysły/sugestie mile widziane w trybie urzędowym rozpatrzę ;)

p.s 2 miesiące to sporo czasu (po drodze mam w domu komunię, nalot teściów, być może zmianę domu...więc 2 miesiące to naprawdę duuuużo czasu)

"...Westchnął seler"
  9. przemo

przemo Klubowicz

• Klubowicz
    • VIP
    Miejscowość:
    Killarney/Gliwice
    BMW:
    E36/E46/Z3/X3
    Jeszcze nie szaleje, wstępnie już sie dowiedziałem co nie co w kwestii wynajmu przyczepy i jeśli sie zdecyduje to samodzielnie podejmę ten temat żeby mieć gdzie spać nie będę sie tłukł z dołu na samą górę prawie żeby wracać tego samego dnia. Zabieram ze sobą 2 duże psy i jedzie ze mną żona rownież wiec jeśli nie ma możliwości zakwaterowania w pobliżu w jakimś b&b to biorę inne opcje pod uwagę . Gosia i bełek podjęli temat zlotu stanowczo i z wystarczającymi konkretami więc nastawiam się na ta opcje. Pomóc nie pomogę za specjalnie ale na miejscu mogę postać przy grillu i otwierać piwo;)
    patyczak84 i firu1 lubią to.
  10. Gemelis

Gemelis Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E-46 318 i E- 90 320 si
    Ja niestety przyczepy nie mam do czego zapiąć ,a w dużej mierze dla mnie będzie znaczace jakie podejście będzie miała ,Daga i jej syn ,więc muszę patrzeć pod tym kątem ,ja chętnie bym został i nawet spać mogę w aucie ,lecz sam widzisz ,u mnie to troszkę skaplikowane ,bo moja partnerka średnie ma podejście jeśli chodzi o Bmw a tym bardziej jaka kolwiek motoryzacje ,dobrze że Jej syn Tobi ma to coś ,ta smykalke ,no ale ok nie zanudzam .
    PS Bełek i Gosia szacun ,fajnie będzie się zobaczyć a z nie którymi poznać ,pozdrawiam .

11. przemo

przemo Klubowicz

• Klubowicz
    • VIP
    Miejscowość:
    Killarney/Gliwice
    BMW:
    E36/E46/Z3/X3
    Może uda ci się jednak przekonać twoja partnerkę ze zlot to nie tylko pitolenie o bmw liczą sie przede wszystkim ludzie i dobra zabawa odskocznia od codziennej bieganiny Myśle ze znalazła by wspólny język z kimś na pewno. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to pozostaje ci b&b jeśli zdecydujesz sie zostać . W moim przypadku psy komplikują temat dla tego pomysł z caravanem .
  12. Gosia

Gosia Klubowicz

• Klubowicz
    • VIP
    Miejscowość:
    NI
    BMW:
    e36 325tds
    Gemelis ja na pewno z chęcią porozmawiam na inne tematy jak auta ;)
    firu1 i Gemelis lubią to.
  13. Gemelis

Gemelis Klubowicz

• Klubowicz
    • Super User
    Miejscowość:
    Dublin
    BMW:
    E-46 318 i E- 90 320 si
    Super ,no to jestem pełen nadziei.

14. sevi

sevi Klubowicz

• Klubowicz
    Miejscowość:
    Clondalkin
    BMW:
    E-63 645 Ci, E-90 335i
    Jesli ktos zadeklaruje sie zabrac i przywiezc pomowanke bo takowa posiadam to ten temat mamy zalatwiony
    Potrzebny tylko jakis czlowiek z smykala do pradu bo jedna pompa szfankuje i trzeba by sprawdzic Ja tam pradu sie nie tykam :(

Poleć tę stronę